Big Brother Arbana nxjerr jasht IlirinDitët kalojnë dhe edicionit të 6-të të Big Brother Albania po i vjen fundi dalë nga dalë. Sot banorët kanë improvizuar natën finale dhe pozicionin e Arbanës e ka zënë Anaidi.

Ai ka përmendur se personi i parë që lë shtëpinë është Iliri, ndërsa të tjerët kanë filluar të qeshin me batutat që Iliri ka filluar të lëshojë në drejtim të tij.

Duket qartë se mes të dyve, Ilirit dhe Anaidit nuk ka fare simpati, vetëm një luftë të hapur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here