Big Basta prezanton ‘mbretëreshën’! Nuk është Vesa, është PoniRespektimi i kolegëve e sidomos vlerësimi i tyre nuk ndodh gjithmonë.

Mirëpo, për Big Bastën, Poni është një mbretëreshë e muzikës, shkruan lajmi.net

Ai në Instagram ka hedhur një foto bashkë me kolegen e tij dhe ky shkrim nuk e ka bërë xheloze aspak Vesën pasi ajo e di se ky është vetëm një vlerësim në shenjë respekti.

Madje, Vesa ua ka dërguar aty një koment me dy zemra ‘emoji’.

Big Basta prezanton ‘mbretëreshën’! Nuk është Vesa, është Poni

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here