Big Basta lutet për Kosovën Situata tejet e tensionuar në Kuvendin e Kosovës ka tërhequr vëmendjen edhe të reperit nga Shqipëria, Big Basta.

Në një postim në këto orë të vona ai është shprehur: Zot ndihmoje kosoven dhe popullin shqiptar ne keto dite te veshtira dhe mos lejo te ndodhe asgje e keqe, sepse jo pak ka vuajtur per shekuj me rradhe!!! #perkosoven #populliskafaj

Reperi ka një lidhje edhe më të veçantë me Kosovën falë gruas së tij Vesës që është lindur e rritur në Prishtinë deri në zhvendosjen në Tiranë. /Prive.al/Big Basta lutet për Kosovën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here