Big Basta është bërë vërtet bigNuk ka dyshim që reperët, zakonisht janë pak të shëndetshëm, por në fakt Big Basta, duket se e ka tepruar së fundmi me kilet e tepërta.

Miq të afërt tregojnë miq të tij, pohojnë se ai ka kohë ka shtuar shumë në peshë.

Që nga momenti kur u shfaqë në bashkëpunim me Eranda Libohovën, Anxhela Peristerin dhe së fundi me Çiljetën, duket qartë se Big Basta, nuk e vret mendjen fare për shëndetin.

Madje, atij nuk i duket aspak problem, fakti që shfaqet para këngëtareve seksi me kilet e tij të tepërta, që janë të dukshme në të gjitha videoklipet, ku ai shfaqet. /BLUETOOTH/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here