Teksa shohim këto fotografi, të reperit Big Basta dhe këngëtares Vesa Luma, na vjen ndërmend kënga e këngëtarit

Adriano Çelentano dhe Klaudia Mori, “Siamo la coppia piu bella del mondo” (Jemi çifti më i bukur në botë).

Këngëtaret janë fotografuar njëherë në studion e tyre, teksa po punojnë për projekte të reja muzikore, por edhe në një ditë relaksi ku Big Basta është duke e puthur në ballë Vesën. Ata duken shumë të lumtur përkrahë njëri-tjetrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here