Biel kerkon te tregoje se pavaresisht fames qe ka fituar ne kinema, eshte nje njeri si gjithe te tjeret dhe ben nje jete normale.

E fejuara e Justin Timberlake thekson se jeta e saj rrjedh normalisht dhe kjo ben qe njerezit te kene nje konisiderate te madhe per karrieren e saj profesionale.

Mendon se eshte e merzitshme per te qene nje aktore e madhe, thote ajo per revisten “Vogue”.Aktorja  27 vjecarja rrefen eksperiencen ne moshen 17 vjecare kur pozoi per revisten “Gear”.

Pranova oferten dhe kur doli revista ndihesha shume ne siklet. M’u desh t’u kerkoja falje te gjitheve, perfshire edhe prinderit e mi. Ishte nje leksion i mire sepse mesova te vendos kufij”, perfundon Biel.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here