Këngëtari i ri, Justin Bieber, ka vjellë në skenë gjatë një koncerti në kuadër të turneut “Believe”.

Superylli i tinejxherëve ka vjellë disa herë gjatë koncertit të mbajtur në qytetin Glendale në Arizona dhe për këtë arsye ka shkuar disa herë në prapaskenë, por nuk e ka ndërprerë koncertin.

Ai u ka kërkuar falje fansave për shkak të gjendje së tij, ndërsa ata e kanë pritur me ovacione.

Ndërsa më pas në profilin e tij në Twitter ka treguar se arsyeja e vjelljes ka qenë qumështi i prishur të cilin e kishte pirë përpara koncertit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here