Justin Bieber është fotografuar në Malibu gjatë “përgatitjeve për atësi”. Aktualisht ylli më i madh i tinejxherëve, 17-vjeçari Justin Bieber e ka kaluar javën në plazhin e Malibus, por shoqëri nuk i ka bërë e dashura e tij Selena Gomez, por vëllai i tij i vogël, Jaxon, dhe i ati i tyre, Jeremy.

Si duket, Justin në rolin e ‘babait’ gjendet shumë mirë, ndaj ai dhe vogëlushi Jaxon janë argëtuar shumë atë ditë në plazh.

Bieber së fundit ka tërhequr vëmendjen e mediave, kur truprojat e tij sulmuan paparacët që donin ta fotografonin atë, dhe ishte aq këmbëngulës sa që në fund edhe u godit në fytyrë nga asistenti, ndaj edhe u arrestua për sulmin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here