Bieber i bënë befasi një vajze të sëmurë Këngëtari ka treguar se ka një zemër më të madhe, se statusi tij prej super-ylli, duke ja festuar një vajze ditëlindjen.Ai ka trokitur në derën adoleshentes së quajtur Ashley, e cila një vit më parë ishte trajtuar nga kanceri.

Ashley ka mbetur e befasuar me praninë e Biber, pa e ditur se kishte një natë të gjatë përpara, me shumë befasi.

Ylli i hitit “Where Are You Now” është kujdesur që t’i blej fustan, e më pas ta dërgoi në lokal, ku po e prisnin shoqëria, për t’i festuar ditëlindjen e gjashtëmbëdhjetë,transmeton Telegrafi.

Madje, ai i ka vënë Ashleyt një kurorë në kokë dhe e ka ndarë me të një vallëzim, para se t’i puthte dorën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here