Bieber foto romantike me Kendall JennerTë dy pohojnë në publik se janë “single”. Por pavarësisht nga çfarë thonë 19 – vjeçarja Kendall Jenner dhe 21 – vjeçari Justin Bieber kanë vënë në dilemë fansat me fotot e publikuara në llogarinë Instagram.

Në foto ata duken mjaft të afërt dhe romantik me njëri – tjetrin.

Justin Bieber i është afruar nga pas Kendall Jenner, ndërkohë që kjo e fundit ishte e veshur me bikini dhe llastohej me qenushin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here