Gjatë kësaj vere, ata kanë qenë të zënë pasi Beyonce lindi binjakët në qershor.

Por, këngëtarja e famshme tregoi trupin e saj perfekt pas lindjes së binjakëve.

Në imazhet që  36-vjeçarja ka postuar, ajo shfaq linjat e saj të bollshme në pantallona.

Beyonce edhe pse nënë e tre fëmijëve dhe jo shumë kohë larg nga lindja duket shumë e bukur dhe seksi.

Në fotografinë e postuar së fundi ajo po duket shumë seksi dhe në formë

Veshur me pantallona ngjyrë vishnje ajo godet me pamjen dhe trupin seksi./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here