Beyonce tregon gjoksinÇifti i njohur kanë qenë të pranishëm në një ndeshje boksi në Las Vegas. Beyonce dhe Jay Z janë shfaqur në veshje të zeza gjatë një mbrëmjeje ku po zhvillohej një ndeshje boksi në Las Vegas.

Është Beyonce ajo e cila ka tërhequr gjithë vëmendjen, me dekoltenë shumë të thellë të fustanit të satinit, që i ka zbuluar gjoksin.

Pas ndeshjes, ata kanë befasuar edhe vetë artisten Britney Spears, duke u paraqitur në koncertin e saj në Las Vegas e madje edhe kanë vallëzuar me këngën ‘Oopss I did it again’.

Beyonce tregon gjoksin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here