Tërmeti i fuqishëm që ka goditur Meksikën ka lënë shumë viktima.

Ngjarja pati reagime nga mbarë bota dhe duarkryq nuk ka mbetur as Beyonce.

Ajo me një foto në Instagram ka shprehur solidaritetin me viktimat meksikane.

Kujtojmë se Beyonce ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri.

Ajo ndryshe nëmuzikë quhet si mbretëresha “Bey” e pop muzikës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here