Beyonce si një pemë Krishtlindjesh Beyonce është veshur si një bredh për të filluar festimet e festave të fundvitit.Këngëtarja Beyonce ka hyrë në ‘shpirtin e festave’.

Ajo është shfaqur e veshur si një pemë e Krishtlindjeve, duke vendosur më shumë dekorime në fustanin e saj të Stelly McCartney sesa një pemë, transmeton lajmi.net.

Beyonce madje ka vënë një kapelë të Satnas dhe një palë syze dekoruese, duke ‘mposhtur’ të gjithë ata që janë munduar të paraqiten me kostume interesante në festën e organizuar nga ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here