Beyonce si gjithmonë natyraleYlli i muzikës, Beyonce, ka postuar disa fotografi në rrjetet sociale.Thjeshtë dhe bukur, është ky përshkrimi që i bënë Daily Mail, këngëtares së famshme, transmeton Indeksonline.

34-vjecarja, mban veshur një minifustan të bardhë, dhe grim të thjeshtë, ku e gjithë kjo e bënë që ajo të duket tejet natyrale.
Krijuesja e hitit “Drunk in Love”, vazhdon të vlerësohet si njëra ndër këngëtaret më seksi të muzikës botërore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here