Beyonce, seksi në eventin Tidealit XKëngëtarja e famshme Beyonce ka “goditur” sërish me dukjen dhe veshjen e saj.

Ajo ka shkëlqyer me fustanin e saj elegant të martën mbrëma në eventin Tidealit X në NYC.

Beynoce gjithashtu mahniti edhe me performancën e saj në skenë ku po ashtu kënduan edhe Nicki Minaj dhe Rick Ross.

Beyonce, seksi në eventin Tidealit X

 

Beyonce, seksi në eventin Tidealit X

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here