Ekspertët kompjuterikë amerikanë kanë qenë fare pranë që ta cenzurojnë një promo të klipit të radhës të lansuar nga Beyonce, pas një gjesti jo të lejuar.

Ish-ylli i Destinys Child zbuloi promon e videoklipit të saj të radhës gjatë të enjtës dhe ajo që tërhoqi vëmendjen e ekspertëve të teknologjisë ishte gishti i mesëm i drejtuar kah kamera në një pjesë të kësaj promo video.

Por, teknikët kanë intervenuar për ta mbuluar momentin kur Beyonce ngrit gishtin e mesëm, në mënyrë që të shmanget një cenzurim i këngës. /Telegrafi

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here