Beyonce publikon klipin e ri Beyonce e ka publikuar videoklipin e saj më të ri të këngës “Sorry”, e cila është pjesë e albumit të fundit Lemonade.

Në këtë video përfshihet këngëtarja, shumë valltare mbështetëse dhe tenistja e famshme Serena Williams.

Në disa sekuenca shihet se si Beyonce rri ulur, ndërsa Serena vallëzon në mënyrë provokative rreth saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here