Pop ylli Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay-Z kanë publikuar fotografitë e para me vajzën e tyre Blue Ivy Carter.

Fotografitë e shumëpritura kanë mundur të shiten me miliona dollarë, por çifti zbuloi pamjet intime në Twitter.

“Ne dëshirojmë të ndajmë fotot me të gjithë ju. Ju faleminderit që respektuat privatësinë gjatë kësaj periudhe të bukur në jetën tonë”, theksoi çifti në një mesazh të përbashkët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here