Beyonce për shoping me vajzën e saj Beyonce ishte një nga VIP-at më të përfolur në MTV VMAs në vikendin e kaluar.

Këngëtarja edhe një herë ishte në qendër të vëmendjes, por këtë herë në rrugët e New Yorkit.

Ajo kishte dalur në shoping e shoqëruar nga vajza e saj, Blue Ivy, dhe menjëherë të dyja janë rrethuar nga shumë paparacë.

Ven të theksohet se 34-vjecarja vizitoi dyqanet e rrobave dhe të stolive.

Beyonce për shoping me vajzën e saj

Beyonce për shoping me vajzën e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here