Deri sa mediat e huaja po vazhdojnë të shkruajnë për një shtatzani të dytë të këngëtares Beyonce, kanë dalë edhe disa fotografi ku vërtetë dëshmojnë se ajo mund të jetë në pritje të një fëmije të dytë, pasi që në to shihet barku paksa i fyer i saj.

Ndërkaq që lajmet po qarkullojnë anë e mbanë , këngëtarja, një gjë të tillë as nuk e ka pohuar e as mohuar ende. Beyonce është e martuar me reperin, Jay Z dhe se bashku kanë një vajzë të quajtur, Bue Ivy Carter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here