Beyonce konsiderohet si një nga femrat më seksi dhe jo më kot. Këtë gjë këngëtarja e njohur e ka treguar me anë të një seti fotosh për revistën Jones, ku ajo vë në pah gjithë sensualitetin e saj.

Fotot janë bërë disa kohë më parë, duke qenë se tashmë këngëtarja është shtatzënë prej disa muajsh dhe i ka humbur disi format e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here