Beyonce
Ndoshta udhëtimi i saj qe i shkurtër, por sigurisht qe i këndshëm.Beyonce mori pjesë te Coachella Music Festival të shtunën me një veshje me stil tepër të veçantë dhe me mjaft të çara ku mund të shpaloste hiret e saj fizike.

E gjithë kjo pak përpara se këngëtarja 33-vjeçare t’i bashkohej ceremonisë së përvjetorit të martesës së mamasë së saj në Newport Beach në një jaht luksoz.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here