Këngëtarja e njohur Beyonce lindi binjakët e saj dy muaj më parë.

Megjithatë, Beyonce duket se shumë shpejt ka arritur të kthejë linjat e saj trupore në formë, transmeton Gazeta Express.

Këngëtarja, 36-vjeçare, u paraqit në pantallona të gjata të ngushta ngjyrë pink, me një bluzë shumëngjyrëshe me trëndafila dhe flokë të lëshuara ajo dukej tejet seksi.

Të shtunën, Beyonce vendosi natyrisht një koleksion të vogël fotografish duke përfshirë një prej saj me bashkëshortin e saj.

Në çastin e punës, çifti janë të pozicionuar pranë njëri-tjetrit dhe të hedhur një vështrim serioz në kamera./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here