Beyonce Knowles super-sexyAjo ekspozoi trupin në një fustan super-sexy, javën e kaluar në Met Gala. Por Beyonce Knowles, ka treguar anën e saj konservatore në një veshje më serioze, të martën kur doli të shëtis në Nju Jork.

Ajo ishte veshur e tëra në të bardha, në përjashtim në çantës dhe kapelës që kishin ngjyrë qumështi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here