Tradita e klasifikimit të femrave më të bukura të botës, e stiluar cdo vit nga People, këtë vit ka një ndryshim. Mbretëresha e vitit 2011, 43-vjecarja Jeniffer Lopez, i lë vendin rezatueses, nënës së re 30 vjecare, Beyonce.

Nga një yll latin tek një afroamerikane dhe 10 vjet më e re se ajo. Ky ishte vendimi i ekspertëve të revistës, që kanë njoftuar fituesen e këtij viti në kopertinën e numrit special.

Është ajo Beyonce, që prej pak muajsh ka sjellë në jetë Blue Ivy Carter frut i dashurisë së saj me Jay Z. Ajo ka komnetuar: ’Nuk jam ndjerë asnjëherë më e bukur se tani dhe kjo është për faktin se kam sjellë në botë një jetë të re’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here