jayz-1009lajmiBeyonce dhe Jay Z. kanë dokumentuar në mënyrë të përditshme turin e tyre europian të pushimeve në rrjetet shoqërore si “Tumblr” dhe “Instagram”. 

Megjithatë, për herë të parë që prej mbërritjes në Detin Mesdhe me jahtin e tyre, çifti i këngëtarëve shfaqi një thjeshtë të pazakontë.

Në vend të jahtit, këngëtarja pop dhe reperi me famë ndërkombëtare, u fotografuan në një barkë të thjeshtë me rrema.

Në çdo rast, ky ishte vetëm një devijim i shkurtër, në pushimet që siç dëshmojnë fotot e publikuara prej tyre, janë realizuar midis një luksi të shfrenuar.

jayz1

jayz3-1009

jayz2-1009

jayz4-1009

jayz5-1009

jayz6-1009

jayz7-1009

jayz8-1009

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here