Në emisionin në të cilën kohët e fundit këngëtarja Beyonce Knowles ishte mysafire, ka lënë shumë adhurues të saj të zhgënjyer. Në fakt, në këtë shou janë shfaqur disa pamje të diskutueshme të barkut të yllit, i cili duket shumë i çuditshëm, ndërsa disa media kanë filluar të spekulojnë se ajo nuk është shtatzënë.

Këngëtarja ishte mysafire në emisionin “Saturday Night” të një televizioni Australian, duke u shfaqur me një fustan të ngushtë trëndafili, e cila dukej se ylli dëshironte të nxjerr në pah shtatzëninë e saj.

Megjithatë, ndërkohë që ajo zuri vendin e saj, barku i këngëtares dukej i “dërrmuar” në një mënyrë të çuditshme, ndërsa tani publiku amerikan është duke pyetur nëse ky është një lloj impianti, dhe nëse po – atëherë pse gënjeu për shtatëzënin e saj këngëtarja.

Disa spekulojnë se gruaja e reperit Jay-Z ka angazhuar një nënë për të lindur fëmijën e tyre, por nuk duan të dinë publiku.

Ndërkohë përfaqësuesit e R&B këngëtares i kanë quajtur këto pohime të disa mediave “absolutisht qesharake”, duke thënë se Beyonce ka treguar barkun e saj qartë gjatë pushimeve të saj në Kroaci.

Beyonce nëse është shtatzënë apo jo?! Shih video dhe gjykoni vetë .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here