Beyonce e vetmuar në Los AngelesBeyonce dhe Jay Z vendosën të transferoheshin në Los Angeles për t’i dhënë vogëlushes së tyre 3 vjeçare Blue Ivy një jetë dhe një të ardhme më të mirë, një vendim ky i influencuar edhe nga keshilla e mikeshës së çiftit, aktores Gwyneth Paltrow.

Megjithatë për vite me radhë Beyonce ka jetuar në New York City, dhe ndërkohë që bashkëshorti i saj 45 vjeçar ndihet si në parajsë, nuk mund të themi të njëjtën gjë edhe për Beyonce.

Burime pranë këngëtares 33 vjeçare deklarojnë se ajo po ndihet shumë e vetmuar në LA, pasi miqte e saj më të mirë jetojnë në New York. Megjithatë, për fëmijët ia vlen sakrifica.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here