Ajo mahniti me pamjen e saj në premierën e filmit The Lion King në kinemanë ODEON Luxe në Leicester Square, të dielën mbrëma.

Dhe Beyonce vendosi që paraqitjen e mrekullueshme ta ndajë me fansat, me disa foto të realizuara në Londër në rooftop, përcjell Bota sot.

E veshur në fustanin e gjatë me ngjyrë të verdhë, 37 vjeçarja dukej tejet seksi dhe provokuese.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here