Beyonce e Lady GaGa ne duetDy prej artisteve me te dashura nga fansat, Beyonce dhe Lady GaGa sjellin per publikun nje duet eksploziv.

Interpretuesja e “Single Ladies” i ka kthyer nderin koleges duke bere duet me te per kengen “Video Phone”.

Beyoncé eshte aktualisht e impenjuar me promovimin e dvd-se se re live, “I Am…Yours: An Intimate Performance at Wynn Las Vegas”, regjistruar nga Encore Theatre di Las Vegas dhe qe do te dale me 26 nentor.

Ne rrjet jane shfaqur edhe imazhet e para te “Video Phone” dhe mesa duket jane shume surprizat qe Lady GaGa dhe Beyoncé kane rezervuar per fansat e tyre. /tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here