Pasi ka sjellë në jetë fëmijën e parë, Beyonce Knowles dëshiron të ketë edhe fëmijë të tjerë.

“Padyshim që dua të kem më shumë fëmijë. Nuk e di sa, atë e di vetëm Zoti, ndërsa unë nuk e di ende”, ka thënë Beyonce.

Këngëtarja 31-vjeçare dhe burri i saj Jay Z në janar u bënë me vajzë, të cilën e pagëzuan Blue Ivy.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here