Beyonce dhe Jay Z nga L.A do të shpërngulen për në New York, nxjerrin në shitje shtëpinë për 120 milionë dollarëBeyonce dhe Jay-Z janë duke kë duke kërkuar një stil të ri jetese, tani që së shpejti do të bëhen me binjakë.Kështu ata kanë vendosur që të nxjerrin në shitje shtëpinë e tyre super luksoze në New York, për t’u shpërngulur në Los Angeles.

Shtëpia, e cila gjendet e gjitha në një pronë 30 mijë metra katrorë është rindërtuar krejtësisht nga toka, dhe përfshin tetë dhoma gjumi, 11 banjo, për një nivel të nivel të lartë sigurie shtëpia është e pajisur me dritare të “paprekshme”.

Çifti po e shesin shtëpinë e tyre për 120 milionë dollarë në vend, raportoi Page Six, përcjell Telegrafi Largimi i Beyonce dhe Jay-Z nga New York-u për në L.A vjen si pasojë e çiftit që duan më shumë privatësi, aq më tepër që tani Beyonce pret të lind binakët e saj, në muajin qershor.

Mediet e huaja kanë ngelur të habtiur nga ky vendim i çiftit, pasi e cilësuan si të panevojshëm largimin e tyre për privatësi dhe qetësi nga shtëpia, kjo pasi hapësira ku ata jetojnë ka gjithashtu një dhomë mediale dhe një dhomë për studio regjistrimi, duke u mundësuar shmangien e çdo lloj lëvizje mediatike që sillet rreth tyre.Në foto: hyrja për në shtëpinë super luksoze të Beyoncet dhe Jay Z në L.A, e cila deri më tani është mbajtur sekret, por së fundmi është nxjerr në shitje nga çifti për 120 milionë dollarë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here