Çifti Jay Z dhe Beyonce, tani që kanë vajzën 6 muajshe Blue Ivy, kanë vendosur të banojnë në një hapësirë më të gjërë.

Gjatë këtij muaji, zotëriu dhe zonja Shawn Carter do të marrin me qira një patundshmëri prej rreth 9500 metrash katror në Hamptons, në këmbim të shumës prej 400.000 dollarësh në muaj, njofton New York Post.

Vila që ka vlerë prej 43.5 milion dollarë amerikan, përbrenda ka ambiente të ndryshme si mur për alpinizëm, studio incizuese, shtigje për bowling, golf virtual dhe terren për skateboard.

Ka pishine me stereo sistem nenujor si dhe salle gjimnastike, saune, terren basketbolli dhe garazhe per tete vetura.

Dhoma kryesore e gjumit ka hapesire prej 853 metra katror, qe eshte me e madhe se shumica e shtepive.
Kjo prone eshte mjaft e madhe edhe ne aspektin e akomodimit te mysafireve, duke perfshire edhe apartament te veçuar me dy dhoma gjumi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here