Beyonce dhe burri i saj Jay-Z thuhet se kanë gjashtë dado të cilët po u ndihmojnë rreth vajzës së tyre Blue Ivy Carter, shkruajnë mediat amerikane.

”Beyonce dëshiron që vajza e saj të ketë kujdesin më të mirë”, i tha një burim revistës “In Touch Weekly”.

“Ato (dadot) ia ndërrojnë pelenat çdo orë,” shtoi burimi.

I njëjti burim tha se babai krenar, vajzës së tij i bleu një palë vathë diamanti dhe një byzylyk prej platini.

”Madje edhe shishja e saj ka safir ngjyrë roze”, tha burimi. Mediat e huaja për muaj të tërë spekuluan që këngëtarja 30-vjeçare nuk ishte shtatzënë si dhe fëmijën e tyre të parë në jetë do ta sjellë një nënë surrogate, por ajo ka lindur në fillim të muajit janar me prerje cezariane në spitalin “Lenox Hill” të New Yorkut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here