Një katalog shumë provokues në të cilin gjendet Beyonce, por me një vello që i ngjason veshjeve të brendshme ka shkaktuar debat në showbizz’in amerikan.

Në fakt, Beyonce ka thënë se ajo është duke i reklamuar të brendshmet që vajzat duhet t’i veshin me vellon e martesës.

Fotot janë paraqitur të shtunën dhe janë bërë në Parkun skocez në Skoci.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here