Bethenny Frankel ka lënë emisionin e njohur “The Real Housewives of New York!”

Frankel (39) ka qenë një hit për emisionin e saj për tri sezoni, mirëpo ajo ka vendosur që të largohet në sezonin e katër për shkak se do të filloj xhirimet në një film me 20 shtator.

“Sezoni i kaluar ishte i frikshëm dhe i rëndë”, tha ajo për revistën “Us Weekly”.

“Jam kënaqur në të. Por tani kam filluar të xhiroj një film dhe me duhet të largohem nga aty”, tha ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here