Besniku i vardiset Adelina Tahirit Besnik Qaka dhe Adelina Tahiri po marrin pjesë në spektaklin televiziv “Your Face Sound Familiar”.Besniku dhe Adelina, duket se kanë “forcuar” miqësinë e tyre, marrë parasysh që takohen bukur shpesh në Tiranë, shkruan Indeksonline.

Disa “stila” të Besnikut japin përshtypje se ai po i vardiset bukur mirë këngëtares në fjalë.

Që të dy këngëtaret janë beqarë, andaj edhe bashkimi i tyre mund të jetë i pritshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here