Këngëtari i njohur Besnik Qaka është bërë baba për herë të parë.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij Lolita janë bërë prindër të një vajze.

Lajmin e ardhjes në jetë të vajzës së tyre e njoftoi vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa në diçiturën e fotografisë së vajzës, ai zbuloi edhe emrin e vogëlushes.

Una,  është  emri që ata kanë bekuar vajzën e tyre të sapolindur.
‘ Fryma jote e pare, na e mori tonen… #UnaQaka-20/03/2018’ ka shkruar këngëtari.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here