Besnik Canolli: Djalin e kam dostKëngëtari Besnik Canolli i njohur më nofkën 2po2, është një baba shumë i përkushtuar.Sot djali i tij Eroni feston ditëlindjen e 16-të dhe padyshim që babai i tij, nuk harron ta urojë publikisht.

2po2 tregon përmes këtij urimi që djalin e ka edhe dost.

Ne iu sjellim urimin e tij.

Besnik Canolli: Djalin e kam dost

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here