Ne boten e spektaklit ka pak te tilla. Bukuroshja shqiptare qe po nderton nje karriere te shkelqyer ne Turqi gjen kohe edhe per leximin.

Ne kete foto eshte libri i fundit qe Almeda ka marre ne dore, dhe ky liber permban jeten e pejgamberit “Muhammed”.

Shteti turk njihet per myslimanet e shumte dhe per traditen fetare qe ka. Qendrimi i gjate atje me sa duket e ka bere aktoren 20-vjecare akoma me shume besimtare. Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here