Besi "tradhton" Xhensilën,  zbulon sekretin e tyre!Bes Kallaku këtë herë nuk i është bindur Xhensilës. Ai ka zbuluar një sekret të cilin Xhensila e ruajti me shumë fanatizëm në intervistën e saj për “Oktapod”.

Megjithatë mesa duket Besi nuk është supersticioz. Në një intervistë që ka dhënë është pyetur se kur do të martohen dhe pa hezituar, ka thënë: “Vitin tjetër”.

Nëse kjo ka nxitur zemërim të Xhensila, apo edhe Besi ka bërë shaka, duke mos deklaruar momentin e vërtetë, këtë s`mund ta themi me siguri.

Gjithsesi e rëndësishme është që kanë plane për martesë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here