Ata janë një çift mjaft i këndshëm dhe i dashur për publikun. Bëhet fjalë për këngëtaren e re Xhensila Myrtezaj dhe aktorin e talentuar të “Portokallisë”, Besart Kallaku.

Çifti, së fundi ka postuar disa foto nga jeta e zakonshme në “Facebook” duke bërë shoping. Ajo që vihet re është se Besi nuk e ka fare me qejf këtë gjë.

Madje edhe në fotot e mëposhtme duket qartë, që atë jo vetëm që e ka zënë gjumi, po mezi pret që kjo “torturë” e jetës në çift të marrë fund./gazetashqiptarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here