Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima, është ndër këngëtaret më të dashura shqiptare për publikun tonë, transmeton orainfo.

Ajo vazhdon t’u dhuroj fansave të saj hite të njëpasnjëshme, duke mos i zhgënjyer kështu asnjëherë as me dukjen e saj.

Besa është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale,ku bën postime nga më të ndryshmet.

Edhe kësaj radhe ajo ka postuar një fotografi ku shihet ekstravagante dhe duket mjaftë bukur.5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here