Besa Kokëdhima vjen me projekt të riBesa Kokëdhima ka publikuar projektin e tij të ri.“Kameleon” titullohet videokënga e re e këngëtares shqiptare, i cili i takon zhanrit pop.

Në fakt, Besa për këngën e re ka bashkëpunuar me reperen shqiptare, Besa Ansi, transmeton Telegrafi.

Gjersa për melodinë e muzikës është përkujdesur Klejdi Bahiti, tekstin e ka shkruar Alex dhe Majk.Vlen të theksohet se producent i këngës është Threedots.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here