Besa Kokëdhima publikoi baladën e re ‘Kokëfortë’ Muaj më parë për Telegrafin kishte zbuluar se është duke punuar në një këngë të re.

Besa Kokëdhima ka sjell projektin e ri muzikor, e cila është një baladë fantastike.

‘Kokëfortë’ titullohet kënga më e re këngëtares shqiptare, të cilën e ka shoqëruar edhe me një videoklip, transmeton Telegrafi.

Këngëtarja kishte zbuluar se muzikën dhe tekstin i ka realizuar Flori Mumajesi ndërsa xhirimet e klipit janë realizuar nga produksioni shqiptar Pro Video.

Këngëtarja aktualisht është e angazhuar edhe si trajnere e “The Voice of Albania”. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here