Besa Kokëdhima me fustan të bardhëKëngëtarja Besa Kokëdhima ka postuar disa foto në rrjete sociale.Besa ka pozuar për fotografin e saj përsonal Eugenio Qose dhe është veshur nga stilisti kosovar Valdrin Sahiti.

Në fotot që ka postuar Besa e shohim të veshur me fustan jeshil dhe tek fotoja e fundit me fustan të bardhë.

Fustani i bardhë me të cilin pozon këngëtarja na bën ta imagjinojmë atë se si do dukej nuse. E bukur dhe si një princeshë përrallash duket në këtë foto e bija e deputetit Koço Kokëdhima.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here