Kengetarja me zerin e vecante dhe fituese e shume cmimeve, Besa Kokedhima, i eshte kthyer qejfeve femijerore duke lozur ne nje autopark femijesh.

Ndersa ka treguar per mediat se eshte ne pergaditje te nje projekti muzikor qe po realizohet ne Rumani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here