Besa Kokëdhima erdhi në PrishtinëBesa Kokëdhima, këngëtarja e njohur shqipëtare, aktualisht ndodhet në Prishtinë.

Besa, e njohur përmes këngëve të saj të fuqishme, këtë herë ka zbarkuar në kryeqytetin e Kosovës për xhirimet e videoklipit të ri, i cili po realizohet nga produksioni “Entermedia”.

Këngëtarja këtë herë vjen me një bashkëpunim mes saj, Flori Mumajesit dhe Vicky.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here