Besa Kokëdhima duket seksi me bikiniKëngëtarja Besa Kokëdhima erdhi mjaft atraktive gjatë verës, fillimisht publikoi bashkëpunimin “1 2 3” me Flori Mumajesin, e ndërsa më pas erdhi solo me këngën “Hangover”.

Ajo gjithashtu ka qenë mjaft e angazhuar edhe me koncerte, gati në të gjitha qytetet e Shqipërisë.

Dhe pas një sezone mjaft të ngarkuar, këngëtarja ka vendosur që t’i japë vetes pak ditë pushim.

Së fundmi ajo është shfaqur mjaft seksi me bikini në disa fotografi të postuara në Instagram, gjersa ka treguar se po shijon pushimet në plazhin e jugut.

besa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here